Media o nas


Detektywi na obcasach

Wizyta w 'Pytanie na śniadanie' w dniu 11.03.2013 r.

 

Artykuł w gazecie

W Polsce jest zarejestrowanych 259 prywatnych detektywów. Rocznie przybywa około 50 licencjonowanych detektywów. (...) Liczących się detektywów, zajmujących się głównie tą działalnością, nie jest wielu. Wymienić można w kolejności alfabetycznej z Warszawy: Czesław Boniecki, Mariusz Gregorczyk, Michał Rapacki, Jarosław Rangotis, Wiesław Modrakowski, Andrzej Mikstal, (...) a z Wrocławia: Alicja Słowińska.

 

Źródło: latkowski.com

We Wrocławiu firmy szpiegują się, żeby nie stracić na kontraktach

(...) - Zlecenia dla wywiadu gospodarczego są na porządku dziennym. W zasadzie każda szanująca się firma poprosiła już nas o pomoc - przyznaje Alicja Słowińska, właścicielka wrocławskiej agencji detektywistycznej.

http://www.polskatimes.pl/szczecin/pieniadze/92856,we-wroclawiu-firmy-szpieguja-sie-zeby-nie-stracic-na,id,t.html

Program 'Kawa czy Herbata?'

Kobieta detektyw - ALICJA SŁOWIŃSKA i mężczyzna detektyw - MARCIN POPOWSKI - autor książki 'Porady na zdrady', opowiadają o blaskach i cieniach tego zawodu.

 

Jak wygląda praca prywatnego detektywa?

(...)Alicja Słowińska z Wrocławia, kobieta detektyw, wyrobiła sobie wśród klientów markę skutecznej windykatorki długów. Jej praca nie ma nic wspólnego z windykacjami, o których bywa głośno - wymuszanie, grożenie, zastraszanie.

http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1518416,1,jak-wyglada-praca-prywatnego-detektywa.read#ixzz1dik8oej0

Jak dopaść dłużnika - poszukiwanie coraz lepszych metod ściągania długów.

Spora grupa ludzi wie, co zrobić, żeby pożyczyć od kogoś pieniądze, nie oddać, kupić dom, samochód, dobrze zarabiać, a dla komornika być nieuchwytnym . Jednak druga strona też się kształci i do ściągania długów stosuje nowoczesne techniki śledcze, wywiadowcze i psychologiczne.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/........metod_sciagania_dlugow.html

Kamuflaż to codzienność w zawodzie kobiety detektywa.

Czy jednak detektyw nie powinien unikać rzucania się w oczy? Jak najbardziej, ale i ten efekt łatwo można osiągnąć. Alicja wozi ze sobą zawsze w aucie ciemniejsze, szare, obszerne kurtki i dwie pary butów, żeby w każdej chwili móc zdjąć szpilki, które tak lubi. Nie zawsze jednak jest to konieczne. Przesadne zwracanie uwagi na siebie może być elementem strategii, może paradoksalnie, czynić kobietę niewidzialną.

 

http://www.iwoman.pl/na-serio/.....motor,48,0,1254192.html

Detektyw w spódnicy

Alicji Słowińskiej, szefowej agencji detektywistycznej z Wrocławia, nie zdziwi już w życiu nic. Ani kłamstwo, ani wybieg, ani wiek zdradzającego męża czy żony. - Najstarszy wiarołomca miał 72 lata i kochankę poznał na ogródkach działkowych - wspomina Alicja. - Żona przez pół roku odkładała pieniądze z renty, żeby opłacić detektywa.

http://m.onet.pl/wiadomosci/kronika-policyjna,e5xsp

Prywatny detektyw - Wrocław

Jesteśmy licencjonowanym biurem detektywistycznym, które posiada wieloletnie doświadczenie w gromadzeniu materiałów dowodowych w przypadku zdrady, rozwodu, nadużyć pracowników czy odzyskiwania długów. Dbamy o bezpieczeństwo i anonimowość naszych Klientów. Zapewniamy pełną dyskrecję i możliwie najszybsze rozwiązanie zleconej sprawy.