Detektyw sprawy rodzinne Wrocław, Jelenia Góra

Sprawy rodzinne to wachlarz szczególnie rozległych przypadków.

 

Kłopoty w rodzinie to delikatne, często złożone sprawy. Zdrada, rozwód, lojalność małżeńska, walka o alimenty - to niektóre z problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Oferuję Państwu pomoc jako prywatny detektyw z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszam na konsultacje w biurze we Wrocławiu lub Jeleniej Górze, choć realizuję zlecenia na terenie całego kraju.

Kiedy i jak detektyw może pomóc?

Do najczęściej występujących spraw rodzinnych zaliczamy zdrady - ja osobiście na etapie wstępnym, kiedy nie ma jeszcze dowodów, wolę użyć sformułowania: 'podejrzenie o brak lojalności małżeńskiej'. Przecież większość osób, która zwraca się do nas, ma nadzieję, że ich przypuszczenia nie potwierdzą się. Czasami usługi detektywistyczne polegają na obaleniu teorii o zdradzie i zapobiegnięciu rozwodowi. Zdarza się, że lojalność małżeńska została tylko nadwyrężona, kiedy małżonek postanowił nie zdradzać nikomu swojego zamiłowania do wędkarstwa czy golfa.

Inna kategoria spraw rodzinnych związana jest z alimentami, a dokładniej - z ukrywaniem przez osoby zobowiązane wykazania wysokości środków i źródeł uzyskiwania przychodów, które są podstawą do naliczania wysokości alimentów. Nasze usługi obejmują również konsultacje, podczas których ustalamy wszelkie pomocne szczegóły, aby sprawnie zebrać pełen materiał dowodowy niezbędny do walki o alimenty.

Świadczymy również usługi detektywistyczne w sprawach o ustalenie, co tak naprawdę dzieje się z dzieckiem, które np. po wyjeździe na studia do innego miasta, nagle przestało utrzymywać kontakt z rodziną, a wcześniej zachowywało się bardzo niepokojąco. Konsultacje w naszym biurze pozwolą ustalić plan działania, aby odkryć prawdę.