Historia firmy

Firma Euro-Kon to profesjonalna agencja detektywistyczna powstała w 2005 roku. Jestem jej właścicielką, Prezesem, a jednocześnie od wielu lat wykonuję zawód detektywa, przyjmując zlecenia od klientów z różnych zakątków Polski. Podstawą funkcjonowania mojego biura detektywistycznego jest posiadana przeze mnie licencja prywatnego detektywa o numerze 0000381. Jest to jednocześnie jedna z pierwszych wydanych licencji w kraju.

 

Profesjonalne wykonywanie zawodu detektywa wiąże się z koniecznością posiadania odpowiedniego wykształcenia, doświadczenia oraz wielu umiejętności, które będą niezbędną podczas wykonywania prac operacyjnych. Nasza agencja wypełnia wymienione kryteria i rzetelnie podchodzi do każdego zleconego zadania.

 

Czym się zajmujemy?

Na przestrzeni lat nasza agencja detektywistyczna podejmowała się realizacji najróżniejszych spraw - od typowo rodzinnych, rozwodowych, poprzez poszukiwania osób czy skradzionych rzeczy. Zabezpieczaliśmy też firmy przed kradzieżami pracowniczymi i tropiliśmy nieuczciwą konkurencję. Rozwiedliśmy również setki małżeństw, najczęściej dostarczając na salę sądową dowody dotyczące nieuczciwości jednego z małżonków. Jesteśmy także dumni z tego, że szczęśliwie odnaleźliśmy kilkanaście osób.

 

Poza typowymi działaniami operacyjnymi, od kilkunastu lat organizujemy szkolenia z zakresu wykrywania kłamstw, perswazji i technik windykacji. Z naszej oferty szkoleniowej skorzystało już wiele firm na terenie całej Polski, wśród których znaleźli się m.in. klienci Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przez 15 lat udało nam się zapracować na opinię agencji detektywistycznej, której warto zaufać. Klienci wiedzą, że zapewnimy im maksimum dyskrecji i pełna anonimowość, a oni sami szybko zapoznają się z efektem naszych dochodzeń i śledztw. Metody, którymi się posiłkujemy są zgodne z obowiązującymi przepisami - posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia wydawane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Administracji.