Odzyskiwanie długów - weryfikacja majątku dłużnika

Straciłeś duże pieniądze? Komornik bierze zaliczki, a następnie umarza postępowanie, majątek dłużnika zaś rośnie, gdy kupuje nowy samochód na członka rodziny i rozwija interes, korzystając z usług innego dostawcy? Odzyskanie pieniędzy przestaje być realne? Straciłeś wiarę w prawo i sądy?

Straciłeś wiarę w organy ścigania i ich pomoc?
...do stracenia masz jeszcze prawo walki o swoje pieniądze.

Pomoc profesjonalnego detektywa pozwoli Państwu zweryfikować dłużnika oraz przyda się w walce o odzyskiwanie długów. Jeżeli Państwa należności przekraczają kwotę 10 tys. złotych, to naprawdę nie wolno zrezygnować i stać się łatwym łupem.

 

Co proponuje nasze biuro detektywistyczne?

  • sprawdzimy, czym się naprawdę zajmuje,
  • sprawdzimy, co robi w wolnym czasie.

Po drugie - zbadamy także jego majątek:

  • dowiemy się czy osiąga dochody w szarej strefie,
  • odkryjemy, gdzie ma swój majątek lub na kogo go przepisał.

W rezultacie na podstawie materiałów dowodowych zebranych przez detektywa, można złożyć dobrze uzasadnione doniesienie do Prokuratury. Odzyskiwanie należności nie należy do łatwych spraw, ale zrobimy wszystko, aby sprawnie i dyskretnie zgromadzić potrzebne dokumenty, zachowując Państwa anonimowość. Do dnia dzisiejszego Państwa nakazy są makulaturą? Pozwólcie sobie pomóc i zrobić z nich pieniądze.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub do naszego biura we Wrocławiu lub Jeleniej Górze. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju!

 

Alicja Słowińska Członek

ACFE Polska Bis

Stowarzyszenie Ekspertów Do przeciwdziałania oszustwom, nadużyciom gospodarczym i korupcji