Kiedy warto skorzystać z pomocy prywatnego detektywa?

  • Problem z ustaleniem ojcostwa;
  • Niska ściągalność alimentów na skutek ukrywania źródeł dochodów;
  • Trudność w ustaleniu faktycznego miejsca przebywania członka rodziny;
  • Nękanie i stalking;
  • Podejrzenia o zdradę małżonka….

 

Jeżeli chcą Państwo szybko rozwiązań którykolwiek z wyżej wymienionych problemów, zapraszamy do kontaktu z Agencją Detektywistyczną Alicja Słowińska.

 

 

Prywatny detektyw

Realizujemy szereg śledztw dla naszych Klientów z Jeleniej Góry, Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne procedury reagowania w konkretnych sytuacjach. Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych spraw. Wiemy, że nawet bardzo podobne do siebie z pozoru podejrzenia, mogą zakończyć się całkowicie innym ustaleniem. Dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zebrać możliwie najszerszy materiał dowodowy. Każdy nasz Klient otrzymuje raport, który zawiera zestawienie zebranych przez nas dowodów. Przygotowane przez nas sprawozdanie może zostać wykorzystane w sądzie jako materiał dowodowy. Prywatny detektyw, który uczestniczył w gromadzeniu materiału, może zeznawać w czasie sprawy sądowej jako świadek.

 

 

Detektywi w Jeleniej Górze i Wrocławiu

Biuro detektywistyczne Alicja Słowińska zatrudnia wysoko wykwalifikowanych detektywów, którzy nie tylko posiadają duże doświadczenie w gromadzeniu materiałów dowodowych, ale także w wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów prawa.

 

Zapewniamy pełną mobilność i możliwość zebrania materiału dowodowego na terenie całego kraju oraz zagranicą. Korzystamy z pomocy specjalistów oraz biegłych, a także współpracujemy z kancelariami adwokackimi. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem detektywistycznym.

 

Wykorzystujemy bardzo szerokie spektrum narzędzi i działań, w celu zebrania materiału dowodowego.

 

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów i zachowujemy pełną dyskrecję, a w razie potrzeby także ich anonimowość.

 

Jesteśmy skuteczni w pozyskiwaniu dowodów.

 

Zapewniamy możliwie najszybsze rozwiązanie zleconej sprawy.

 

Nie czekaj na efekty przedłużających się prac organów administracji publicznej. Opieszałość i brak zaangażowania ze strony pracowników zatrudnionych w państwowych jednostkach, może sprawić, że nigdy nie poznasz prawdy.

 

Skontaktuj się z prywatnym detektywem, zanim będzie za późno!