Konsultacje dla zdradzonych żon i mężów

Chwila, w której dowiadujemy się o możliwej zdradzie, to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu.  Niby mamy dowody, coś podejrzewamy ale gdzieś w środku łudzimy się, że to pomyłka.

 

Wiele osób nie wie jak ma zareagować, co zrobić. Czasem nawet wstydzi się porozmawiać z bliskimi osobami a spotkania z prawnikiem unika jak ognia, bo to przecież nie może być prawda, że chodzi o nas. To jeszcze nie ten czas. Pojawia się wiele pytań i wątpliwości:

  • czy to od razu znaczy rozwód?
  • i co teraz? 
  • czy powinnam się poddać bez walki?
  • co z dziećmi, co powie rodzina?
  • chcę wiedzieć wszystko, czy to słuszne?
  • czy kiedykolwiek zaufam?

 

Jak zdradza żona, jak zdradza mąż, co robić gdy ta druga osoba zdradza, podstawowe oznaki zdrady, żona i mąż zawsze dowiadują się ostatni, brak reakcji ze strachu przed zburzeniem dotychczasowego życia, lepiej rozwód czy jeszcze się da odbudować związek,  a może się mylimy?                  

                                                                                                                                                                    

Gdy jesteście Państwo w tak trudnej sytuacji, niezbędna jest pomoc ,analiza i  jasna ocena sytuacji. W trakcie godzinnej konsultacji omawiamy zaistniałą sytuację, oceniamy dowody, analizujemy pierwsze kroki prawne.  Konsekwencją zdrady jest nie tylko rozwód, lecz  również konieczność ustanowienia opieki nad dziećmi i określenia wysokości alimentów dla nich, ale również możliwość uzyskani alimentów na siebie i nie mniej ważne,  podział majątku.

 

Jak przygotować się do rozwodu,  jak uzyskać odpowiednio wysokie alimenty, jak zebrać dowody, o tym rozmawiamy w trakcie spotkania.

 

Zapraszam na indywidualne konsultacje raz w tygodniu,  tylko we wtorki w godzinach pomiędzy 10-tą a 20-tą.

 

W celu umówienia spotkania niezbędne jest telefoniczne uzgodnienie godziny. Telefon do kontaktu  71/ 3334666.

 

 

Alicja Słowińska

Prawnik, licencjonowany Detektyw od 15 lat