Porady Na Czas Zdrady

Dzień, w którym zaczynamy podejrzewać, że najbliższa nam osoba oddala się od nas lub co gorsze znajdujemy pierwsze dowody wskazujące na zdradę, to najgorszy dzień w Państwa życiu.

 

Obok strachu, złości, zagubienia, uczucia zdradzenia wszystkich naszych dotychczasowych poczynań, nasuwa się wiele pytań a głównie jedno podstawowe CO TERAZ MAM ZROBIĆ? Jak się zachować?

 

W takiej chwili prezentujecie Państwo różne zachowania. Bardzo często nie macie możliwości lub nie chcecie / i jest to całkowicie zrozumiałe/  z nikim o tym rozmawiać. Wstyd , obawa przed rozpowszechnieniem informacji, lub po prostu brak dostatecznego dowodu, tylko przypuszczenie, domniemanie zdrady.

 

W tym momencie zachęcam do kontaktu osoby z całego kraju. W trakcie rozmowy ocenimy razem sytuację, omówimy niepokojące symptomy, określimy prawdopodobieństwo wystąpienia domniemanej zdrady oraz co najważniejsze, dalsze kierunki Państwa działania, które mają potwierdzić lub wyeliminować Państwa podejrzenia.

 

Życie w sytuacji niepewności nie służy nikomu, gdyż jak sami Państwo wiecie ze swojego doświadczenia, stan ten wyczerpuje psychicznie, wprowadza dodatkową nerwowość, nie pozwala cieszyć się z życia a napięcie, obawy i strach często odczuwane są przez pozostałych domowników.

 

Jestem detektywem od wielu lat, miałam styczność z setkami spraw, dodatkowo jestem mediatorem i  prawnikiem. W tym roku rozpoczęłam pracę z osobami dotkniętymi zdradą w tzw. grupach wsparcia. Te wszystkie elementy pozwalają mi trafnie ocenić sytuację i pomóc w pierwszych tak trudnych dla Państwa chwilach.

 

Zapraszam do rozmowy

Alicja Słowińska

 

W przypadku kiedy połączenie nie będzie mogło być zrealizowane, w celu skutecznego jego wykonania, należy odblokować u swojego operatora na czas rozmowy możliwość wykonywania połączeń o podwyższonej opłacie.

Biuro detektywistyczne Jelenia Góra

Telefon: 75 613 88 82

sprawdź ofertę
Kobieta przed i po rozwodzie